Zapraszamy do udziału w Targach HOME DECOR 2022! 🔥📣🔥📣 Ostatnia wolna powierzchnia w pawilonie! 🔥📣🔥📣 Zarezerwuj stoisko! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Aleksandra Wilk - nowy dyrektor targów HOME DECOR

Podziel się

Biznesowe Targi Wnętrz HOME DECOR mają nowego dyrektora.

Z początkiem listopada nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora projektu. Targami Home Decor zarządza teraz Aleksandra Wilk, która doświadczenie w branży wnętrzarskiej zdobywała wcześniej pracując m.in. dla allegro.pl, gdzie zajmowała się działem meblowym.

 

"Jestem związana z tematyką wnętrz od trzech lat. Przeniosłam się ze świata e-commerce do offline’u. Rozpoczęcie pracy na targach to dla mnie szansa na kreowanie nowych narzędzi rozwoju marek oraz możliwość interakcji face to face, których ostatnio wszystkim tak brakuje. Mam sporo pomysłów na rozwój targów Home Decor. Cieszę się także na współpracę o zasięgu międzynarodowym", mówi Aleksandra Wilk.

Jak podkreśla, zawsze interesował ją świat designu i tematyka związana w wyposażeniem wnętrz. "Dla mnie, przede wszystkim kluczowa jest funkcjonalność wnętrza, ale można to świetnie połączyć z estetyką, obowiązującymi trendami i indywidualizmem jego właściciela", dodaje.

Linked in: https://www.linkedin.com/in/aleksandra-wilk-46093a74/