Zapraszamy na kolejną edycję: 25-28 lutego 2025❗🔥🔥🔥 Dołącz do nas❗🔥🔥🔥  

Organizator:

Home Decor: SCENA INSPIRACJE

Podziel się

W dniach 21 i 22 lutego zapraszamy na SCENĘ INSPIRACJE w pawilonie 10. Czeka na Was garść solidnej wiedzy oraz specjaliści związani z polskim wzornictwem i marketingiem wnętrzarskim.

Wydarzenie kierowane jest zarówno do projektantów i architektów wnętrz, jak i handlowców, producentów i dystrybutorów związanych z branżą wnętrzarską.

DZIEŃ 1: HOME + DECOR

11:00 - Rozwój sztucznej inteligencji: w branży wnętrzarskiej nadchodzą zmiany. Czy czeka nas rewolucja? Ernest Domaradzki (Forma Wizualna)

12:00 - Instagram vs rzeczywistość. Największe wyzwania związane z urządzaniem wnętrz w Polsce w 2024 roku - panel dyskusyjny z udziałem projektantek wnętrz: Anny Błaszczyk z pracowni Artewizjon, Karoliny Drogoszcz z Mango Investments oraz Antoniny Sadurskiej z pracowni FUGA Architektura Wnętrz.

13:00 - Biała kuchnia, szara sofa... O sztuce dobierania dekoracji do ponadczasowych wnętrz - Kamila Jakubowska Szmyd (stylistka wnętrz Milalook)

DZIEŃ 2: POLSKA

11:00 - Promocja polskiego biznesu wnętrzarskiego za granicą. Sprawdzone sposoby i nowe możliwości - Justyna Siejka (Home Sweet Home PR)

12:00 - „Made in Poland”  - polskie wzornictwo tworzy wyjątkowe wnętrza. Przegląd najciekawszych realizacji - Katarzyna Księżopolska (MAGAZIF.com)

13:00Design z Polski: gorące nazwiska, mocne strony polskiej branży projektowej - Anna Grużewska (Czas na Wnętrze)

Dla uczestników Targów Home Decor i Meble Polska wstęp wolny!

 

PRELEGENCI

 KLIKNIJ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH PRELEGENTACH

 

Najbardziej międzynarodowe targi wnętrz

Wydarzenie jest częścią najbardziej międzynarodowych biznesowych Targów Wnętrz w Polsce HOME DECOR 2024 (Poznań, 20-23.02.2024). Wydarzenie to co roku odwiedzane jest przez kilkanaście tysięcy zwiedzających z około 70 krajów. To najbardziej międzynarodowe spotkanie branży wnętrzarskiej i dekoracyjnej w Polsce: producentów, importerów, dystrybutorów i hurtowników artykułów do dekoracji i aranżacji wnętrz.

Na ekspozycji będzie można zobaczyć najnowsze kolekcje dekoracji stojących i ściennych, oświetlenia, tkanin i tekstyliów, ceramiki, szkła oraz innych elementów dekoracyjnych.

W tym samym czasie w sąsiednich pawilonach odbędą się największe kontraktacje meblowe w Europie Środkowo-Wschodniej MEBLE POLSKA. To największa na świecie ekspozycja oferty polskiego przemysłu meblarskiego oraz jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji eksportu polskich mebli.

Łącznie ekspozycja ponad 250 firm zajmie 7 pawilonów.

Katalog wystawców Cały Program Targów Bilety