Zapraszamy na kolejną edycję: 20-23 lutego 2024❗🔥🔥🔥 Dołącz do nas❗🔥🔥🔥  

Organizator:

Ponad połowa zwiedzających z zagranicy

Podziel się

Home Decor i Meble Polska to najbardziej międzynarodowy blok wydarzeń w kalendarzu targów poznańskich. Tegoroczna edycja, która odbyła się w Poznaniu od 16 do 19 maja 2022 roku, potwierdziła wyjątkowy, globalny charakter tych targów. Po raz pierwszy udział zwiedzających z zagranicy przekroczył 50 proc.!

Zwiedzający z 71 krajów

Już przed targami można było spodziewać się, że udział zagranicznych kupców będzie w tym roku rekordowy. Świadczyły o tym dane z systemu rejestracji zwiedzających, w którym przed targami bilety dla profesjonalistów pobrali handlowcy z dokładnie 71 krajów, praktycznie z całego świata.

Międzynarodowy charakter wydarzenia doskonale słychać było na stoiskach i w holach wejściowych. Łączna liczba uczestników targów wyniosła 11.491 osób. Z raportów wynika, że z zagranicy pochodziło aż 53% wszystkich zwiedzających

Łącznie z odbywającymi się równocześnie Targami MEBLE POLSKA na terenach targowych swoją ofertę zaprezentowało ponad 230 firm z 10 krajów (Danii, Mołdawii, Niemiec, Polski, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Turcji i Ukrainy). Dużym zainteresowaniem cieszyła się duża ekspozycja ponad 25 firm z Ukrainy, które pomimo bestialskiej agresji Rosji na ten kraj zdecydowały się pokazać w Poznaniu swój potencjał. 

Ekspozycja Home Decor

Ekspozycja Targów Home Decor znajdowała się w pawilonie 5A. Wystawcy zaprezentowali najnowsze kolekcje dekoracji, tkanin, oświetlenia, sztuki i innych artykułów wyposażenia wnętrz. Na zwiedzających czekała także Strefa Trendów Bloggers Zone. To inicjatywa wyjątkowego duetu: Uli Michalak, inicjatorki i pomysłodawczyni projektu, stylistki wnętrz i artystki, twórczyni wyjątkowej ceramiki oraz Katarzyny Szostakowskiej, autorki bloga polishdesign, która strefę w tym roku zaprojektowała. Ekspozycję Bloggers Zone wzbogacił cykl prelekcji na temat najnowszych trendów w designie i wyposażeniu wnętrz.

Home Decor 2023

Kolejna edycja biznesowych Targów Wnętrz Home Decor odbędzie się od 21 do 24 lutego 2023 roku. Zapraszamy!

Zobacz galerie zdjęć…

Ekspozycja 2022 Bloggers Zone 2022 Meble Polska 2022 Gold Medal