Zapraszamy na kolejną edycję: 23-28 lutego 2025❗🔥🔥🔥 Dołącz do nas❗🔥🔥🔥  

Organizator:

Port Sołacz – idealne miejsce spotkań gości targowych

Podziel się

W samym sercu najpiękniejszego parku Poznania, na gości z całego świata, czekają wygodne apartamenty oraz znakomita kuchnia, która będzie idealnym zwieńczeniem intensywnego dnia spędzonego na targach MEBLE Polska i Home Decor.

Port Sołacz to wyjątkowe miejsce, pełne ciszy i spokoju, w którym w niezwykle komfortowych warunkach można zorganizować spotkania z partnerami biznesowymi, a także zregenerować siły w jednym z wygodnych apartamentów.

Znakomita kuchnia i wina z całego świata

Klasyki w nowoczesnym wydaniu, przygotowane ze świeżych, sezonowych i wysokiej jakości produktów – tak w skrócie można opisać restaurację Port Sołacz. Dania łączą w sobie aktualne trendy i smaki oraz sołacką tradycję. W menu, pieczołowicie ułożonym przez utytułowanych szefów kuchni, każdy znajdzie coś dla siebie. Dumą lokalu, nawiązującą do historycznych początków samego budynku będącego niegdyś winiarnią, jest także wine bar oferujący ponad 150 różnorodnych win z 6 kontynentów!

Menu Portu Sołacz >>

Port Sołacz sprawdzi się świetnie, jako miejsce na śniadanie biznesowe, lunch, kolację czy też miejsce indywidualnego spotkania dla szerszego grona kontrahentów, które można zorganizować w jednej z sal restauracyjnych.

Apartamenty w Porcie Sołacz

Port Sołacz oferuje 10 dwuosobowych pokoi Standard i Deluxe. Jasne, minimalistyczne wnętrza sprawią, że goście poczują się w nich zrelaksowani i odprężeni. Goście mogą również skorzystać ze śniadań serwowanych w hotelowej restauracji.

Niebanalne wnętrze, profesjonalny i zgrany zespół, otoczenie natury i przede wszystkim wyśmienite dania i wina z całego świata sprawią, że wizyta w Porcie Sołacz będzie wyjątkowym doświadczeniem.

tel. +48 696 102 225, e-mail: restauracja@portsolacz.pl

 

Więcej informacji o Porcie Sołacz Menu Rezerwacja pokoi