Zapraszamy na kolejną edycję: 20-23 lutego 2024❗🔥🔥🔥 Dołącz do nas❗🔥🔥🔥  

Organizator:

Samsung na Targach Home Decor 2022

Podziel się

Z pozoru obecność Samsunga, giganta elektroniki użytkowej na Targach Wnętrz nie wydaje się oczywista. Tymczasem koreański koncern ma w swojej ofercie sporo innowacyjnych rozwiązań z zakresu wyposażenia i stylizacji wnętrz. Będzie można je zobaczyć i ocenić podczas Home Decor 2022 w ramach Strefy Trendów Bloggers Zone.

Projektanci Samsunga od lat przekonują, że elektronika domowa może mieć nie tylko walory użytkowe, ale także designerskie. Idealnym przykładem są telewizory lifestylowe tej marki, jak The Frame czy The Serif. Z obu innowacji, które wzbogacą ekspozycję Bloggers Zone, można korzystać jak z innowacyjnego telewizora QLED 4K. Ale gdy tyko nie oglądamy telewizji ich ekran służy do wyświetlania ulubionych dzieł sztuki. Wyrafinowany design sprawia, że produkty prezentują się niczym doskonale dopracowane dzieło sztuki, a możliwość personalizacji koloru, stylu i dodatków (np. ramy) czyni go perfekcyjnym dopełnieniem wnętrza domu.

Czujnik Światła automatycznie dostosowuje jasność i kolor ekranu do zewnętrznych warunków oświetleniowych, zapobiegając w ten sposób zmianie naturalnych kolorów wyświetlanego dzieła sztuki. Zadbano oczywiście także o ekologię. Dzięki technologii oszczędzającej energię – czujnikowi ruchu – gdy opuścisz pomieszczenie ekran sam się wyłączy.

 

W strefie Bloggers Zone Samsung zaprezentuje również rozwiązanie, które spodoba się zwolennikom minimalizmu. The Freestyle, innowacyjny projektor z inteligentnymi funkcjami pozwala wyświetlać obraz telewizyjny o idealnej jakości w formacie nawet 100 cali. Wystarczy fragment wolnej ściany czy sufitu. Wszystko ukryte w zgrabnym, kompaktowym designie.

We wnętrzach Bloggers Zone znajdzie się również szafa odświeżająca ubrania AirDresser. W przeciwieństwie do zwykłej szafy, której zadanie kończy się na przechowywaniu ubrań, innowacja Samsunga ma mnóstwo dodatkowych funkcji, jak odświeżanie i dezynfekowanie ubrań przy użyciu powietrza i pary, usuwanie nieprzyjemnych zapachów, wygładzanie zagnieceń, usuwanie pyłków czy kurzu dzięki technologii Jet Air i wieszakom Air Hangers. A wszystkim można sterować zdalnie za pomocą aplikacji SmartThings.

 

PARTNER STREFY BLOGGERS ZONE