Zapraszamy na kolejną edycję: 23-28 lutego 2025❗🔥🔥🔥 Dołącz do nas❗🔥🔥🔥  

Organizator:

Twórczynie Bloggers Zone 2022

Podziel się

Przy tworzeniu Strefy Trendów Bloggers Zone współpracujemy z licznymi partnerami i dobrymi duchami. Poznajcie dwie osoby, które miały największy wpływ na kształt tegorocznej strefy,

Projekt tegorocznej Strefy Bloggers Zone stworzyła Kasia Szostakowska. Ona też osobiście uczestniczyła w budowie stoiska i doglądała tworzenia ekspozycji, nie stroniąc od ciężkiej fizycznej pracy. To jej zawdzięczamy ostateczny wygląd całej strefy. 

Kasia Szostakowska jest założycielką studia projektowego Kate&Co i serwisu wnętrzarskiego Polisz Design. Wie, że w projektowaniu wnętrz najważniejsze jest spełnienie oczekiwań klienta o wymarzonej przestrzeni. Zachwycona rodzimym wzornictwem i designem pokazuje, że po najlepsze projekty nie trzeba sięgać daleko. Mimo granic, one jej nie ograniczają - projekty zagranicznych twórców również zachwycają, bo także wpisują się w polskie wnętrza. Zaangażowanie przekłada szybko na efekty swojej pracy, którą kocha i jest to miłość odwzajemniona.

Bloggers Zone nie byłoby także bez Uli Michalak. To inicjatorka tego wydarzenia. Od 9 lat prowadzi Interiors design blog. Blog o wnętrzach., a od niedawna również kanał na YouTube. Jest stylistką wnętrz, pomysłodawczynią i organizatorem Meetblogin, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich. Od 2014 roku w każdej edycji targów Home Decor i Meble Polska w Poznaniu aranżuje około 100 metrowe stoisko w ramach Bloggers Zone, uwzględniając aktualne trendy, organizując jednocześnie platformę do wymiany myśli, wiedzy i doświadczeń dla osób z branży. Jej blog wnętrzarski to pochwała dla klasyki i szlachetnych dekoracji. Uwielbia amerykański modern glamour w najlepszej odsłonie. Inspirują ją projekty najlepszych amerykańskich projektantów, Nate’a Berkusa, Kelly Wearstler czy Ashley Darryl. W ostatnich miesiącach poszerzyła swoje zainteresowania, zgłębiając pracę w glinie, tworząc ceramiczne działa sztuki, obiekty do stylizacji wnętrz. Swoją twórczość rozwinęła również w zakresie dekoracji ściennych, kolaży i obrazów.