Zapraszamy na kolejną edycję: 20-23 lutego 2024❗🔥🔥🔥 Dołącz do nas❗🔥🔥🔥  

Organizator:

Złote Medale oraz nagrody Grand Prix i Eco Prize Grupy MTP targów Home Decor 2020

Podziel się

Złożony z ekspertów Sąd Konkursowy, pod przewodnictwem dr hab. Marzeny Wolińskiej, prof. nadzw., Złotymi Medalami Grupy MTP nagrodził 5 produktów Targów HOME DECOR 2020, a laureaci odebrali statuetki podczas uroczystej Gali Otwarcia targów!

Obecnie polskiemu klientowi świetnie znane są światowe trendy aranżacji wnętrz, potrafi wybrać interesujący go styl i zgodnie z nim urządzić swoją prywatną przestrzeń. Dla producentów mebli taki świadomy nabywca jest cenny, jednak przy spełnieniu warunków przedstawienia mu odpowiednio spersonalizowanej oferty oraz umiejętności nawiązania z nim trwałej relacji. E-commerce ułatwia dotarcie do konkretnych nabywców, których dany projekt może zainteresować, a przy tym pozwala dopasować ofertę do indywidualnego odbiorcy. Przykładem personalizacji projektów nagrodzonych Złotym Medalem Grupy MTP podczas targów Home Decor 2020 jest Cameleon System marki Nowodvorski Lighting umożliwiający dostosowanie oświetlenia do indywidualnych upodobań poprzez wybór poszczególnych elementów i ich samodzielną kompilację.

1-zdjecie_nowodvorski_male.jpg

Cameleon System oprócz statuetki Złotego Medalu otrzymał podwójne wyróżnienie sądu konkursowego: Eco Prize oraz Grand Prix Grupy MTP.

- System oświetleniowy CAMELEON firmy Nowodvorski Lighting to zestaw stwarzający olbrzymie możliwości kreowania światła we wnętrzu. Jest projektem innowacyjnym, wskazującym na rozumienie współczesnego wzornictwa, które łączy w sobie całościowe myślenie o produkcie : jego funkcjonalność, łatwość montażu, możliwość modyfikacji i estetykę – mówi dr hab. Marzena Wolińska, prof. nadzw. – Przewodnicząca sądu konkursowego Złotego Medalu. I dodaje:

- Współczesność stawia na mobilność. Mobilność to zmiana, ale zmiana to nie wymiana. Świat doszedł do punktu, w którym nie potrzebuje coraz nowszych projektów, które mają zastąpić te starsze. Potrzebujemy dobrych projektów/produktów, które nie będą musiały być wymieniane. Nie będą wymieniane te, które będą miały w sobie potencjał modyfikacji. Tak, jak system oświetleniowy CAMELEON firmy Nowodvorski Lighting. Zastosowana technologia LED oraz  możliwości adaptacyjne w obszarze funkcjonalności i estetyki czynią ten projekt rozwiązaniem zasługującym na nagrodę Eco Prize.

 

Niesłabnącą popularnością cieszy się natomiast stylistyka vintage, która także zyskuje na zastosowaniu nowoczesnych materiałów, poprzez co nabiera luksusowego i eleganckiego charakteru, przy zachowaniu praktycznych zalet związanych z funkcjonalnością oraz wygodą. Udane połączenie estetyki z funkcjonalnością to nie tylko meble, ale także dodatki, takie jak dywan Laguna Aqua o głębokim wybarwieniu, odpornej strukturze i antypoślizgowym spodzie. Materiały również mogą charakteryzować się połączeniem piękna z praktycznością, jak w przypadku tkaniny dzianinowej Zoya, która jest jednocześnie dekoracyjna, wytrzymała, przyjazna zwierzętom i łatwa do utrzymania w czystości.

Piękno, wygoda, nowoczesność – to nie są bynajmniej wykluczające się nawzajem cechy, ponieważ wszystkie można odnaleźć w projektach produktów nagrodzonych Złotym Medalem Grupy MTP.

Lista nagrodzonych produktów Złotym Medalem Grupy MTP targów Home Decor:

  • Cameleon System - NOWODVORSKI Sp. j.
  • HUG ME – tkanina obiciowa z kolekcji Toccare Collections by Dymitr Malcew – AGMAMITO Sp. z o.o. Sp. k.
  • Laguna Aqua - dywan marki Carpet Decor - FARGOTEX Sp. z o.o.
  • TOUCH ME – tkanina obiciowa z kolekcji Toccare Collections by Dymitr Malcew - AGMAMITO Sp. z o.o. Sp. k
  • ZOYA - tkanina łatwoczyszcząca Magic Home Collection - FARGOTEX Sp. z o.o.
Opisy i zdjęcia laureatów