Edycja majowa tylko ONLINE 🔥📣🔥📣 Przyjmujemy zgłoszenia wystawców! 🔥📣🔥📣  

Organizator: Grupa MTP

Bilety i informacje dla uczestników Edycji Specjalnej MEBLE POLSKA

Podziel się

Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji biznesowych spotkań ONLINE branży meblowej i wyposażenia wnętrz

 

 

Zapraszamy całą branżę meblową i wnętrzarską do udziału w wydarzeniu organizowanym w nowej, wyjątkowej formule, która oferuje możliwość wygodnego i bezpiecznego odbywania spotkań kontraktacyjnych online dzięki wykorzystaniu intuicyjnej platformy internetowej.

 

  • ZYSKAJ NOWYCH PARTNERÓW HANDLOWYCH wśród producentów i dystrybutorów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Inteligentny system zaproponuje Ci najlepszych partnerów do rozmowy, zgodnych z Twoimi zainteresowaniami biznesowymi a umówione spotkania zapisze    w kalendarzu zsynchronizowanym z Google i Outlookiem.
  • SPOTKAJ SIĘ Z CZOŁOWYMI LIDERAMI BRANŻY W JEDNYM MIEJSCU
    Meble Polska & Home Decor Edycja ONLINE to miejsce bezpiecznych wirtualnych rozmów biznesowych. Wydarzenie zapewni Ci możliwość prowadzenia rozmów handlowych bez ryzyka dla zdrowia związanego         z bezpośrednim kontaktem i podróżowaniem.
  • ZDOBĄDŹ CENNĄ DAWKĘ WIEDZY dzięki udziałowi w serii interesujących wykładów i webinarów dotyczących importu mebli z Polski. Śledź najnowsze trendy w designie i wyposażeniu wnętrz podczas transmisji live ze strefy Bloggers Zone.
  • SKORZYSTAJ Z WIRTUALNEJ PLATFORMY i skontaktuj się z wybranymi wystawcami, umów wirtualne spotkania i dodaj je  do swojego kalendarza, wybierz interesujące Cię punkty z programu wydarzeń                  i oglądaj je live na platformie.

 

Szczegółowe informacje na temat zasad udziału w wydarzeniu pojawią się wkrótce.  

Powiadom mnie o rozpoczęciu sprzedaży biletów
Powiadom mnie

 Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami:

Agata Gołębiowska
Paulina Nowakowska