Zapraszamy na kolejną edycję: 25-28 lutego 2025❗🔥🔥🔥 Dołącz do nas❗🔥🔥🔥  

Organizator:

Laureaci Złotego Medalu 2020

Podziel się

Spośród nadesłanych zgłoszeń Sąd Konkursowy uhonorował 5 produktów zgłoszonych do konkursu o Złoty Medal targów HOME DECOR.

Gratulujemy wszystkim Wystawcom, których produkty zostały wyróżnione tą prestiżową nagrodą.

Wszystkie przyznane Złote Medale MTP są równoważne. Lista ułożona alfabetycznie wg produktów.

LAUREACI

Cameleon System
NOWODVORSKI Sp.j.

System Camelen marki Nowodvorski Lighting umożliwia użytkownikom zaprojektowanie oświetlenia według indywidualnych preferencji i potrzeb. Użytkownik tworzy własny system oświetleniowy wybierając: klosz, zawieszenie, puszkę i akcesoria montażowe. Wszystkie elementy prezentowane są w katalogu systemu Cameleon, który zawiera również potrzebne instrukcje montażowe ułatwiające użytkownikom zaprojektowanie oświetlenia i późniejszy montaż.

HUG ME – tkanina obiciowa z kolekcji Toccare Collections by Dymitr Malcew
AGMAMITO Jacek Siekacz Sp. z o.o. - zgłaszający     Agmamito Group - producent

Kolekcja HUG ME to innowacyjny dwustronny nubuk, niezwykle przyjemny w dotyku, delikatny, a jednocześnie bardzo wytrzymały. HUG ME łączy w sobie dwa bieguny – prostotę ponadczasowej faktury nubuku z unikalnością niebanalnego zestawienia kolorystycznego. HUG ME jest niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku, sprawia, że dobrze czujemy się w jej otoczeniu. Dodatkowo jest łatwe w utrzymaniu czystości. Dzięki systemowi WATER BLOCKED wszelkie rozlane płyny nie wnikają w głąb tkaniny.

Laguna Aqua - dywan marki Carpet Decor
FARGOTEX Sp. z o.o.

Nowoczesny dywan Laguna Aqua cenionej marki Carper Decor firmy Fargotex to unikalny wzór, który wspaniale wpisze się w niemal każde wnętrze. Dywan zwraca uwagę nowoczesnym, interesującym wzorem. Głębokie wybarwienia wprowadzą do pomieszczenia pozytywna energię. To propozycja dla osób ceniących oryginalne wzornictwo, a jednocześnie funkcjonalność. Dzięki zastosowanej w produkcji technologii łatwego czyszczenia, dywan niezwykle łatwo utrzymać w czystości, bez naruszania jego unikalnej struktury. Wyposażony w podkład antypoślizgowy, pozwala na stałe umiejscowienie bez obawy przesunięcia. Wolny od alergii oraz przyjazny środowisku. Jest bardzo przyjemny w dotyku a dzięki wyjątkowym wzorom oraz odcieniom, pełni funkcję dekoracyjną. Pięknie zaprezentuje się zarówno w sypialni, gabinecie jak salonie.

TOUCH ME – tkanina obiciowa z kolekcji Toccare Collections by Dymitr Malcew
AGMAMITO Jacek Siekacz Sp. z o.o. - zgłaszający     Agmamito Group - producent

TOUCH ME to perfekcyjna fuzja designu, komfortu i haptyczności, która gwarantuje wolność w projektowaniu przestrzeni i samych mebli. Idealne połączenie matowej nici z błyskiem tworzy efekt trójwymiarowości. Powierzchnia tkaniny odbija światło i tworzy niewielki efekt iskrzenia z niezliczonymi drobnymi błyskami. TOUCH ME szczególnie atrakcyjnie wygląda na prostych bryłach mebli. Jest delikatna i przyjemna w dotyku, przez co zapewnia maksymalny komfort w użytkowaniu mebla.

ZOYA - tkanina łatwoczyszcząca Magic Home Collection
FARGOTEX Sp. z o.o.

ZOYA wysokiej jakości tkanina dzianinowa, która łączy w sobie wyrafinowany design oraz świetne parametry techniczne. Piękna kolorystyka wzbogacona jest subtelnym i eleganckim efektem vintage. Sprawdzi się jako tkanina obiciowa, ale również dekoracyjna, uszyjemy z niej przepiękne poduszki czy zasłony. Zoya zadowoli koneserów niepowtarzalnej estetyki, ale i zachwyci tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i komfort użytkowania. Polecana jest zarówno rodzinom z dziećmi, jak i właścicielom czworonogów, ze względu na technologie łatwego czyszczenia oraz podwyższoną odporność na zaciągnięcia

Cameleon System firmy oprócz statuetki Złotego Medalu otrzymał podwójne wyróżnienie sądu konkursowego: Eco Prize oraz Grand Prix Grupy MTP.

- System oświetleniowy CAMELEON firmy Nowodvorski Lighting to zestaw stwarzający olbrzymie możliwości kreowania światła we wnętrzu. Jest projektem innowacyjnym, wskazującym na rozumienie współczesnego wzornictwa, które łączy w sobie całościowe myślenie o produkcie: jego funkcjonalność, łatwość montażu, możliwość modyfikacji i estetykę – mówi dr hab. Marzena Wolińska, prof. nadzw. – Przewodnicząca sądu konkursowego Złotego Medalu. I dodaje:

- Współczesność stawia na mobilność. Mobilność to zmiana, ale zmiana to nie wymiana. Świat doszedł do punktu, w którym nie potrzebuje coraz nowszych projektów, które mają zastąpić te starsze. Potrzebujemy dobrych projektów/produktów, które nie będą musiały być wymieniane. Nie będą wymieniane te, które będą miały w sobie potencjał modyfikacji. Tak, jak system oświetleniowy CAMELEON firmy Nowodvorski Lighting. Zastosowana technologia LED oraz  możliwości adaptacyjne w obszarze funkcjonalności i estetyki czynią ten projekt rozwiązaniem zasługującym na nagrodę Eco Prize.