Zapraszamy do udziału w Targach HOME DECOR 2022! 🔥📣🔥📣 Poznań, 22-25.02.2022! 🔥📣🔥📣 Przyjmujemy zgłoszenia wystawców! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

O targach

Podziel się

HOME DECOR - BIZNESOWY WYMIAR WNĘTRZ

Od 22 do 25 lutego 2022 r. odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja biznesowych Targów Wnętrz HOME DECOR. Wydarzenie to co roku odwiedzane jest przez 20.000 zwiedzających. To ważne spotkanie branży wnętrzarskiej i dekoracyjnej: producentów, importerów, dystrybutorów i hurtowników artykułów do dekoracji i aranżacji wnętrz. HOME DECOR stanowi również przestrzeń do nawiązywania relacji między producentami i dystrybutorami a blogerami, projektantami i architektami wnętrz. W tym roku wydarzenie odbędzie się wyłącznie w formule ONLINE!

Dla wystawców targi HOME DECOR są okazją do prezentacji i sprzedaży najnowszych propozycji rynkowych handlowcom z całego świata. Wśród kupców uczestniczących w targach dominują zwiedzający z Polski, Niemiec, Litwy, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Rosji, ale do Poznania przyjeżdżają także handlowcy z bardzo egzotycznych rynków. To targi dla wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się wnętrzami. Edycję 2020 odwiedziło prawie 22.000 osób z 69 krajów. 38 proc. kupców pochodziło z zagranicy.

Dla zwiedzających targi HOME DECOR stanowią jedną z najważniejszych w Polsce biznesowych prezentacji najnowszych trendów w dekoracjach i wyposażeniu. Interesująca dla siebie ofertę znajdą tu przedstawiciele sieci handlowych i DYI, sklepów stacjonarnych i online oraz salonów wyposażenia wnętrz. To właśnie tutaj zobaczyć można nowe kolekcje dekoracji stojących i ściennych, oświetlenia, tekstyliów i dywanów,  ceramiki, szkła, akcesoriów kuchennych i łazienkowych oraz innych elementów dekoracyjnych.

Organizowane w tym samym czasie targi MEBLE POLSKA, na których najważniejsi polscy producenci mebli prezentują swoje najnowsze kolekcje, stwarzają doskonale warunki  do nawiązywania biznesowych relacji i branżowego matchmakingu. Okazją do przyjrzenia się nowym trendom w projektowaniu oraz nawiązaniu relacji z projektantami wzornictwa przemysłowego jest wydarzenie ARENA DESIGN, które gości gwiazdy designu z całego świata.

Wystawcy o Home Decor Zakres tematyczny Oferta uczestnictwa