Zapraszamy na kolejną edycję: 25-28 lutego 2025❗🔥🔥🔥 Dołącz do nas❗🔥🔥🔥  

Organizator:

Prelegenci

Anna Błaszczyk

Artewizjon

Anna Błaszczyk

Artewizjon
Architekt wnętrz z 18-letnim doświadczeniem w zawodzie, absolwentka wydziału Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, założycielka biura projektowego Artewizjon.

Członkini Stowarzyszenia Architektów Wnętrz. Od 2011 r. prowadzi autorską pracownię wnętrz Artewizjon. Zespół, którym kieruje to 7 osób. Pracownia specjalizuje się we wnętrzach prywatnych apartamentów, domów i rezydencji. 

Autorka domowych wnętrz znanych i lubianych artystów polskiej sceny teatralnej i muzycznej. Takich jak m.in. Basia Kurdej-Szatan, Kasia Glinka czy Joanna Koroniewska. 

„Połączenie artystycznej wizji z życiowymi potrzebami jest podstawowym założeniem każdego mojego projektu. Stąd też pracownia już od 14 lat tworzy tylko indywidualne projekty, w ścisłej wręcz partnerskiej współpracy z inwestorem. Powstałe wnętrza są z tego powodu ponad stylami, za każdym razem powstaje niepowtarzalna i wyjątkowa przestrzeń w duchu minimalizmu i dyskretnego luksusu.”

Ernest Domaradzki

Forma Wizualna

Ernest Domaradzki

Forma Wizualna
Projektant wnętrz, fotograf, grafik komputerowy i ekspert z zakresu wykorzystania AI w procesie projektowym.

Obecny w branży od niemal 10 lat. W nieszablonowy sposób łączy wszystkie profile swojej pracy, aby, jak sam zauważa, skupiać się wokół tworzenia „miłego dla oka obrazka”. Stąd również pomysł na nazwę jego firmy – Forma Wizualna – zajmującej się m.in szeroko pojętą fotorealistyką.
Od 5 lat uczy obsługi oprogramowania do projektowania wnętrz i tworzenia mebli na wymiar, od ponad roku skupiając się na tematyce AI. Prowadzi warsztaty z zakresu wykorzystania sztucznej inteligencji w branży projektowej. Autor kursu projektowania wnętrz w programie Pcon Planner.
Prywatnie miłośnik górskich wędrówek, nowych technologii oraz świadomego snu.

Karolina Drogoszcz

Mango Investments

Karolina Drogoszcz

Mango Investments
Założycielka krakowskiej firmy projektowo-budowlanej Mango Investments.

Z wykształcenia inżynier budownictwa oraz architekt wnętrz z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem. W jej pracowni powstają unikatowe wnętrza mieszkalne klasy premium dla prywatnych inwestorów oraz nietuzinkowe projekty dla branży HoReCa, które łączą artystyczne wyczucie z inżynierską precyzją.

Swoje bogate doświadczenie zdobywała m.in. w pracowni projektowej Blok Art z Łodzi oraz w krakowskich pracowniach: B2Studio, Studio Formy i M-Invest, portugalskiej grupy Mota-Engil Central Europe. Ma też na koncie zagraniczny straż w prestiżowej pracowni John Duffy Design Group w Dublinie.

Od 2013 r. należy do Rady Przedsiębiorców Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Aktywnie współtworzy branżę oraz upowszechnia wiedzę o architekturze, uczestnicząc jako prelegentka w licznych konferencjach. W roli eksperta wypowiada się też na łamach prasy specjalistycznej i pism wnętrzarskich.

W 2023 została członkinią prestiżowego Stowarzyszenie Architektów Wnętrz.

Anna Grużewska

Czas na Wnętrze

Anna Grużewska

Czas na Wnętrze
Redaktor naczelna magazynu Czas na Wnętrze.

Dziennikarka, redaktorka, miłośniczka designu i malarstwa. Skończyła warszawską ASP i Wydział Dziennikarstwa UW.

Kamila Jakubowska-Szmyd

Milalook

Kamila Jakubowska-Szmyd

Milalook
Stylistka i dekoratorka wnętrz, blogerka. Z wykształcenia humanistka i pedagog, z zamiłowania i pasji wielbicielka sztuki i designu.

W swoich projektach udowadnia, że to dodatki mają wielką moc odmieniania przestrzeni. Projektantka i współwłaścicielka marki Bonega Design.

Katarzyna Księżopolska

Redaktor naczelna
MAGAZIF.com

Katarzyna Księżopolska

Redaktor naczelna
MAGAZIF.com
Autorka wywiadów, tekstów, relacji z wydarzeń, poradników i raportów dla branży architektury, designu i wnętrz; moderatorka paneli dyskusyjnych i spotkań; prowadząca warsztaty i konsultacje dla architektów i projektantów w zakresie komunikacji.

Kierowniczka produkcji filmów dokumentalnych, poświęconych branży wnętrzarskiej. Cyklicznie dokonuje autorskiego przeglądu inspiracji, nowości oraz wydarzeń branżowych w ramach formatu „MAGAZIF NEWS”. Zasila szeregi jury najważniejszych konkursów branżowych w Polsce (m.in Dobry Wzór, must have, International Interior Design Biennal, Diament Meblarstwa). Z wykształcenia socjolog i filolog polski. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w branży badawczej, zajmując się badaniami marketingowymi, koordynacją międzynarodowych projektów oraz consultingiem dla firm w zakresie wdrażania nowych produktów i usług. Miłośniczka designu i mody.

Antonina Sadurska

Fuga Architektura Wnętrz

Antonina Sadurska

Fuga Architektura Wnętrz
Architektka wnętrz z ponad 10-letnim doświadczeniem w zawodzie, absolwentka wydziału architektury wnętrz na warszawskiej ASP, współzałożycielka pracowni Fuga Architektura Wnętrz i rodowita Warszawianka.

W zawodzie architektki wnętrz i współwłaścicielki firmy czerpie z zasobów jakie dała jej edukacja, gra na skrzypcach, sport i Rodzina. Codzienne funkcjonowanie i świadoma obserwacja otaczającej ją rzeczywistości tworzą świetną bazę do inspiracji do projektów - funkcjonalnych, z poszanowaniem potrzeb użytkowników oraz z dbałością o detal. Podczas studiów odbyła stypendium na Politechnice Mediolańskiej - to włoscy projektanci zaszczepili w niej idee „sustainable design” oraz „genius loci”, które znajdują odzwierciedlenie w filozofii pracowni Fuga. Dużą wagę przykłada do sensorycznego i psychologicznego oddziaływania wnętrza na użytkownika, uzyskując tym samym efekt synergii i harmonii.

Justyna Siejka

Home Sweet Home PR.

Justyna Siejka

Home Sweet Home PR.
Współwłaścicielka Home Sweet Home PR.

Ekspertka w dziedzinie komunikacji, współpracująca z wieloma markami wnętrzarskimi. Prowadząca „Spotkania na Śniadanie” na platformie Archidesk. Doradczyni Zarządu Stowarzyszenia Architektów Wnętrz.